Log

Posities van het schip. Het totaal aantal zeemijlen (Totaal) in de laatste kolom is geteld vanaf 12 oktober 1996.

Kies jaar: 
Locatie Land Aankomst Vertrek Mijlen Totaal
Soufrière BaySaint Lucia2017-03-29--------------0365163
Rodney BaySaint Lucia2017-03-282017-03-290365207
Le Marin (Martinique)France2017-03-272017-03-280365207
Fort-de-France (Martinique)France2017-03-252017-03-278365207
Le Petit Anse d'Arlet (Martinique)France2017-03-242017-03-2526365199
Rodney BaySaint Lucia2017-03-242017-03-24114365173
BridgetownBarbados2017-03-222017-03-232142365059
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-03-062017-03-0964362917
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-03-052017-03-0699362853
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-03-022017-03-04114362754
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-02-272017-03-0138362640
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-02-172017-02-27227362602
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-02-142017-02-15129362375
Porto Vale Dos Cavalheiros (Fogo)Cabo Verde2017-02-132017-02-13133362246
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-02-102017-02-12124362113
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-02-082017-02-0915361989
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-02-072017-02-0849361974
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2017-02-052017-02-07176361925
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2017-02-032017-02-04135361749
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-01-312017-02-0255361614
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-01-292017-01-31102361559
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-01-262017-01-2915361457
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-01-252017-01-26229361442
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-01-222017-01-2458361213
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-01-202017-01-22157361155
Vila do Maio (Maio)Cabo Verde2017-01-182017-01-1942360998
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2017-01-172017-01-18107360956
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-01-152017-01-1614360849
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-01-142017-01-1545360835
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2017-01-132017-01-14142360790
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-01-102017-01-1265360648
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-01-082017-01-10132360583
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2017-01-062017-01-07105360451
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-01-042017-01-0516360346
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-01-032017-01-0455360330
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2017-01-022017-01-03100360275