Log

Posities van het schip. Het totaal aantal zeemijlen (Totaal) in de laatste kolom is geteld vanaf 12 oktober 1996.

Kies jaar: 
Locatie Land Aankomst Vertrek Mijlen Totaal
St. George's (St. George's Island, Bermuda)United Kingdom2017-05-26--------------0369357
Charleston SCUnited States2017-05-222017-05-228369357
North Charleston SCUnited States2017-05-182017-05-2224369349
Charleston SC roadsUnited States2017-05-172017-05-1891369325
Savannah GAUnited States2017-05-022017-05-17720369234
Santa Fe, Hemingway MarinaCuba2017-04-252017-04-28679368514
Big Sand Cay (Turks Islands, Turks and Caicos Islands)United Kingdom2017-04-202017-04-2018367835
Grand Turk Island (Turks Islands, Turks and Caicos Islands)United Kingdom2017-04-182017-04-20433367817
Great Harbour (Jost van Dyke, British Virgin Islands)United Kingdom2017-04-152017-04-153367384
Manchioneel Bay (Little Jost van Dyke, British Virgin Islands)United Kingdom2017-04-152017-04-1520367381
Spanish Town (Virgin Gorda, British Virgin Islands)United Kingdom2017-04-142017-04-1593367361
Grand-Case (Saint Martin)France2017-04-102017-04-135367268
Marigot (Saint Martin)France2017-04-102017-04-1086367263
Five Island Harbour (Antigua)Antigua and Barbuda2017-04-092017-04-0929367177
Falmouth (Antigua)Antigua and Barbuda2017-04-082017-04-0935367148
Little Bay (Montserrat)United Kingdom2017-04-062017-04-0845367113
Deshaies (Guadeloupe)France2017-04-062017-04-0653367068
PortsmouthDominica2017-04-052017-04-0622367015
RoseauDominica2017-04-042017-04-0550366993
Fort-de-France (Martinique)France2017-04-022017-04-0470366943
PortsmouthDominica2017-04-012017-04-0220366873
RoseauDominica2017-03-312017-04-01118366853
Marigot BaySaint Lucia2017-03-302017-03-3016366735
Soufrière BaySaint Lucia2017-03-292017-03-3021366719
Rodney BaySaint Lucia2017-03-282017-03-2927366698
Le Marin (Martinique)France2017-03-272017-03-2840366671
Fort-de-France (Martinique)France2017-03-252017-03-278366631
Le Petit Anse d'Arlet (Martinique)France2017-03-242017-03-2526366623
Rodney BaySaint Lucia2017-03-242017-03-24114366597
BridgetownBarbados2017-03-222017-03-232142366483
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-03-062017-03-0964364341
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-03-052017-03-0699364277
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-03-022017-03-04114364178
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-02-272017-03-0138364064
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-02-172017-02-27227364026
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-02-142017-02-15129363799
Porto Vale Dos Cavalheiros (Fogo)Cabo Verde2017-02-132017-02-13133363670
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-02-102017-02-12124363537
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-02-082017-02-0915363413
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-02-072017-02-0849363398
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2017-02-052017-02-07176363349
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2017-02-032017-02-04135363173
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-01-312017-02-0255363038
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-01-292017-01-31102362983
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-01-262017-01-2915362881
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-01-252017-01-26229362866
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-01-222017-01-2458362637
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-01-202017-01-22157362579
Vila do Maio (Maio)Cabo Verde2017-01-182017-01-1942362422
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2017-01-172017-01-18107362380
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-01-152017-01-1614362273
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-01-142017-01-1545362259
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2017-01-132017-01-14142362214
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-01-102017-01-1265362072
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-01-082017-01-10132362007
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2017-01-062017-01-07105361875
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-01-042017-01-0516361770
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-01-032017-01-0455361754
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2017-01-022017-01-03100361699