Log

Posities van het schip. Het totaal aantal zeemijlen (Totaal) in de laatste kolom is geteld vanaf 12 oktober 1996.

Kies jaar: 
Locatie Land Aankomst Vertrek Mijlen Totaal
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-02-14--------------0362069
Porto Vale Dos Cavalheiros (Fogo)Cabo Verde2017-02-132017-02-130362069
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-02-102017-02-12124362069
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-02-082017-02-0915361945
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-02-072017-02-0849361930
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2017-02-052017-02-07176361881
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2017-02-032017-02-04135361705
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-01-312017-02-0255361570
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-01-292017-01-31102361515
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-01-262017-01-2915361413
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-01-252017-01-26229361398
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-01-222017-01-2458361169
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-01-202017-01-22157361111
Vila do Maio (Maio)Cabo Verde2017-01-182017-01-1942360954
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2017-01-172017-01-18107360912
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-01-152017-01-1614360805
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-01-142017-01-1545360791
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2017-01-132017-01-14142360746
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2017-01-102017-01-1265360604
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2017-01-082017-01-10132360539
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2017-01-062017-01-07105360407
Palmeira (Sal)Cabo Verde2017-01-042017-01-0516360302
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2017-01-032017-01-0455360286
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2017-01-022017-01-03100360231