Log

Posities van het schip. Het totaal aantal zeemijlen (Totaal) in de laatste kolom is geteld vanaf 12 oktober 1996.

Kies jaar: 
Locatie Land Aankomst Vertrek Mijlen Totaal
Enseada das Cagarras (Selvagem Grande, Ilhas Selvagens)Portugal2018-12-10--------------0400940
CariñoSpain2018-12-032018-12-040400940
Camaret-sur-MerFrance2018-11-272018-11-29505400940
RotterdamNetherlands2018-10-262018-11-2349400435
StellendamNetherlands2018-10-072018-10-2631400386
Rotterdam (day trips)Netherlands2018-09-212018-10-07133400355
RotterdamNetherlands2018-09-21--------------11400222
MaassluisNetherlands2018-09-202018-09-21127400211
IpswichUnited Kingdom2018-09-192018-09-1911400084
Parkeston anchorageUnited Kingdom2018-09-192018-09-1948400073
RamsgateUnited Kingdom2018-09-172018-09-18191400025
VlissingenNetherlands2018-09-142018-09-16102399834
Pin MillUnited Kingdom2018-09-132018-09-134399732
IpswichUnited Kingdom2018-09-122018-09-13344399728
Falmouth (day trips)United Kingdom2018-09-062018-09-1034399384
FalmouthUnited Kingdom2018-09-06--------------107399350
Hugh Town (St. Mary's, Isles of Scilly)United Kingdom2018-09-052018-09-05398399243
Ballycastle (Northern Ireland)United Kingdom2018-09-012018-09-0283398845
ObanUnited Kingdom2018-08-292018-09-0130398762
Tobermory (Mull)United Kingdom2018-08-272018-08-2991398732
Dunvegan (Skye)United Kingdom2018-08-262018-08-2766398641
Loch Hirta (Hirta, St Kilda archipelago)United Kingdom2018-08-252018-08-2559398575
Coalas an Scarp (Scarp)United Kingdom2018-08-242018-08-2411398516
Corran Rà (Taransay)United Kingdom2018-08-242018-08-2464398505
Stornoway (Lewis)United Kingdom2018-08-222018-08-2336398441
Tarbert (Harris)United Kingdom2018-08-212018-08-2261398405
UllapoolUnited Kingdom2018-08-182018-08-2145398344
Stornoway (Lewis)United Kingdom2018-08-162018-08-1834398299
Tarbert (Harris)United Kingdom2018-08-152018-08-1628398265
Loch Snizort Beag (Skye)United Kingdom2018-08-142018-08-1524398237
Dunvegan (Skye)United Kingdom2018-08-142018-08-1478398213
Loch Hirta (Hirta, St Kilda archipelago)United Kingdom2018-08-132018-08-1395398135
Carbost (Loch Harport, Skye)United Kingdom2018-08-112018-08-1241398040
Port Mòr (Muck)United Kingdom2018-08-102018-08-1129397999
Tobermory (Mull)United Kingdom2018-08-102018-08-1062397970
ObanUnited Kingdom2018-08-072018-08-0929397908
Tobermory (Mull)United Kingdom2018-08-062018-08-0725397879
Soriby Bay (Ulva)United Kingdom2018-08-052018-08-0658397854
Kinuachdrachd Harbour (Jura)United Kingdom2018-08-042018-08-0593397796
At anchor, Copeland IslandUnited Kingdom2018-08-032018-08-0449397703
PeelIsle of Man2018-08-022018-08-03438397654
DouarnenezFrance2018-07-262018-07-3076397216
Baie de Lampaul (Île d'Ouessant)France2018-07-252018-07-26133397140
SalcombeUnited Kingdom2018-07-242018-07-2491397007
Omonville-la-RogueFrance2018-07-232018-07-23301396916
ScheveningenNetherlands2018-07-202018-07-21282396615
EsbjergDenmark2018-07-182018-07-19504396333
SunderlandUnited Kingdom2018-07-112018-07-14406395829
Woolwich Arsenal (Greater London) (day trips)United Kingdom2018-07-032018-07-0859395423
Woolwich Arsenal (Greater London)United Kingdom2018-07-03--------------14395364
Milton Mile anchorageUnited Kingdom2018-07-022018-07-03254395350
Scheveningen (day trips)Netherlands2018-06-272018-07-0143395096
ScheveningenNetherlands2018-06-27--------------72395053
Oudeschild (Texel)Netherlands2018-06-262018-06-26289394981
Kiel (day trips)Germany2018-06-152018-06-24161394692
KielGermany2018-06-15--------------76394531
Cuxhaven roadsGermany2018-06-142018-06-14233394455
ScheveningenNetherlands2018-06-112018-06-13568394222
L'Aber Wrac'hFrance2018-06-072018-06-071504393654
Horta (Faial, Archipélago dos Açores)Portugal2018-05-262018-05-281998392150
St. George's (St. George's Island, Bermuda)United Kingdom2018-05-102018-05-131705390152
St. Petersburg FLUnited States2018-04-272018-04-29507388447
French Quarter, New Orleans LAUnited States2018-04-192018-04-235387940
Algiers, New Orleans LAUnited States2018-04-182018-04-19302387935
Pensecola ALUnited States2018-04-122018-04-16566387633
Galveston TXUnited States2018-04-052018-04-0910387067
Bolivar Roads near Galveston TXUnited States2018-04-042018-04-05857387057
Hemingway Marina, La HabanaCuba2018-03-262018-03-29116386200
Bahía de Cádiz, Cayos FalconesCuba2018-03-252018-03-25428386084
Matthew Town (Great Inagua Island)The Bahamas2018-03-222018-03-22545385656
Gun Point Bay (Tortola, British Virgin Islands)United Kingdom2018-03-182018-03-18108385111
Marigot (Saint Martin)France2018-03-152018-03-1727385003
Anse de Colombier (Saint Barthélemy)France2018-03-142018-03-152372384976
Preguiça (São Nicolau)Cabo Verde2018-02-272018-02-2778382604
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-26--------------23382526
Pedra Lume (Sal)Cabo Verde2018-02-232018-02-2669382503
Curral Velho (Boa Vista)Cabo Verde2018-02-232018-02-23120382434
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-02-202018-02-2254382314
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-02-182018-02-20156382260
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-02-162018-02-17105382104
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-132018-02-1522381999
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2018-02-132018-02-1344381977
Praia Santa Mónica (Boa Vista)Cabo Verde2018-02-122018-02-12154381933
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-02-092018-02-1158381779
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-02-072018-02-09137381721
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-02-052018-02-0699381584
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-032018-02-046381485
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-032018-02-036381479
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-022018-02-036381473
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-022018-02-027381467
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-012018-02-0221381460
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-012018-02-0138381439
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2018-01-312018-02-01157381401
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-01-282018-01-3057381244
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-01-262018-01-28158381187
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-01-242018-01-25103381029
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-01-212018-01-2350380926
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2018-01-202018-01-21115380876
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-01-172018-01-1957380761
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-01-152018-01-17138380704
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-01-132018-01-14103380566
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-01-082018-01-12847380463