Log

Posities van het schip. Het totaal aantal zeemijlen (Totaal) in de laatste kolom is geteld vanaf 12 oktober 1996.

Kies jaar: 
Locatie Land Aankomst Vertrek Mijlen Totaal
French Quarter, New Orleans LAUnited States2018-04-192018-04-230386488
Algiers, New Orleans LAUnited States2018-04-182018-04-190386488
Pensecola ALUnited States2018-04-122018-04-160386488
Galveston TXUnited States2018-04-052018-04-0910386488
Bolivar Roads near Galveston TXUnited States2018-04-042018-04-05857386478
Hemingway Marina, La HabanaCuba2018-03-262018-03-29116385621
Bahía de Cádiz, Cayos FalconesCuba2018-03-252018-03-25428385505
Matthew Town (Great Inagua Island)The Bahamas2018-03-222018-03-22545385077
Gun Point Bay (Tortola, British Virgin Islands)United Kingdom2018-03-182018-03-18108384532
Marigot (Saint Martin)France2018-03-152018-03-1727384424
Anse de Colombier (Saint Barthélemy)France2018-03-142018-03-152372384397
Preguiça (São Nicolau)Cabo Verde2018-02-272018-02-2778382025
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-26--------------23381947
Pedra Lume (Sal)Cabo Verde2018-02-232018-02-2669381924
Curral Velho (Boa Vista)Cabo Verde2018-02-232018-02-23120381855
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-02-202018-02-2254381735
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-02-182018-02-20156381681
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-02-162018-02-17105381525
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-132018-02-1522381420
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2018-02-132018-02-1344381398
Praia Santa Mónica (Boa Vista)Cabo Verde2018-02-122018-02-12154381354
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-02-092018-02-1158381200
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-02-072018-02-09137381142
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-02-052018-02-0699381005
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-032018-02-046380906
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-032018-02-036380900
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-022018-02-036380894
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-022018-02-027380888
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-012018-02-0221380881
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-012018-02-0138380860
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2018-01-312018-02-01157380822
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-01-282018-01-3057380665
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-01-262018-01-28158380608
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-01-242018-01-25103380450
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-01-212018-01-2350380347
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2018-01-202018-01-21115380297
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-01-172018-01-1957380182
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-01-152018-01-17138380125
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-01-132018-01-14103379987
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-01-082018-01-12847379884