Log

Posities van het schip. Het totaal aantal zeemijlen (Totaal) in de laatste kolom is geteld vanaf 12 oktober 1996.

Kies jaar: 
Locatie Land Aankomst Vertrek Mijlen Totaal
StellendamNetherlands2018-10-07--------------0399643
RotterdamNetherlands2018-09-212018-10-0711399643
MaassluisNetherlands2018-09-202018-09-21127399632
IpswichUnited Kingdom2018-09-192018-09-1911399505
Parkeston anchorageUnited Kingdom2018-09-192018-09-1948399494
RamsgateUnited Kingdom2018-09-172018-09-18191399446
VlissingenNetherlands2018-09-142018-09-16102399255
Pin MillUnited Kingdom2018-09-132018-09-134399153
IpswichUnited Kingdom2018-09-122018-09-13344399149
Falmouth (day trips)United Kingdom2018-09-062018-09-1034398805
FalmouthUnited Kingdom2018-09-06--------------107398771
Hugh Town (St. Mary's, Isles of Scilly)United Kingdom2018-09-052018-09-05398398664
Ballycastle (Northern Ireland)United Kingdom2018-09-012018-09-0283398266
ObanUnited Kingdom2018-08-292018-09-0130398183
Tobermory (Mull)United Kingdom2018-08-272018-08-2991398153
Dunvegan (Skye)United Kingdom2018-08-262018-08-2766398062
Loch Hirta (Hirta, St Kilda archipelago)United Kingdom2018-08-252018-08-2559397996
Coalas an Scarp (Scarp)United Kingdom2018-08-242018-08-2411397937
Corran Rà (Taransay)United Kingdom2018-08-242018-08-2464397926
Stornoway (Lewis)United Kingdom2018-08-222018-08-2336397862
Tarbert (Harris)United Kingdom2018-08-212018-08-2261397826
UllapoolUnited Kingdom2018-08-182018-08-2145397765
Stornoway (Lewis)United Kingdom2018-08-162018-08-1834397720
Tarbert (Harris)United Kingdom2018-08-152018-08-1628397686
Loch Snizort Beag (Skye)United Kingdom2018-08-142018-08-1524397658
Dunvegan (Skye)United Kingdom2018-08-142018-08-1478397634
Loch Hirta (Hirta, St Kilda archipelago)United Kingdom2018-08-132018-08-1395397556
Carbost (Loch Harport, Skye)United Kingdom2018-08-112018-08-1241397461
Port Mòr (Muck)United Kingdom2018-08-102018-08-1129397420
Tobermory (Mull)United Kingdom2018-08-102018-08-1062397391
ObanUnited Kingdom2018-08-072018-08-0929397329
Tobermory (Mull)United Kingdom2018-08-062018-08-0725397300
Soriby Bay (Ulva)United Kingdom2018-08-052018-08-0658397275
Kinuachdrachd Harbour (Jura)United Kingdom2018-08-042018-08-0593397217
At anchor, Copeland IslandUnited Kingdom2018-08-032018-08-0449397124
PeelIsle of Man2018-08-022018-08-03438397075
DouarnenezFrance2018-07-262018-07-3076396637
Baie de Lampaul (Île d'Ouessant)France2018-07-252018-07-26133396561
SalcombeUnited Kingdom2018-07-242018-07-2491396428
Omonville-la-RogueFrance2018-07-232018-07-23301396337
ScheveningenNetherlands2018-07-202018-07-21282396036
EsbjergDenmark2018-07-182018-07-19504395754
SunderlandUnited Kingdom2018-07-112018-07-14406395250
Woolwich Arsenal (Greater London) (day trips)United Kingdom2018-07-032018-07-0859394844
Woolwich Arsenal (Greater London)United Kingdom2018-07-03--------------14394785
Milton Mile anchorageUnited Kingdom2018-07-022018-07-03254394771
Scheveningen (day trips)Netherlands2018-06-272018-07-0143394517
ScheveningenNetherlands2018-06-27--------------72394474
Oudeschild (Texel)Netherlands2018-06-262018-06-26289394402
Kiel (day trips)Germany2018-06-152018-06-24161394113
KielGermany2018-06-15--------------76393952
Cuxhaven roadsGermany2018-06-142018-06-14233393876
ScheveningenNetherlands2018-06-112018-06-13568393643
L'Aber Wrac'hFrance2018-06-072018-06-071504393075
Horta (Faial, Archipélago dos Açores)Portugal2018-05-262018-05-281998391571
St. George's (St. George's Island, Bermuda)United Kingdom2018-05-102018-05-131705389573
St. Petersburg FLUnited States2018-04-272018-04-29507387868
French Quarter, New Orleans LAUnited States2018-04-192018-04-235387361
Algiers, New Orleans LAUnited States2018-04-182018-04-19302387356
Pensecola ALUnited States2018-04-122018-04-16566387054
Galveston TXUnited States2018-04-052018-04-0910386488
Bolivar Roads near Galveston TXUnited States2018-04-042018-04-05857386478
Hemingway Marina, La HabanaCuba2018-03-262018-03-29116385621
Bahía de Cádiz, Cayos FalconesCuba2018-03-252018-03-25428385505
Matthew Town (Great Inagua Island)The Bahamas2018-03-222018-03-22545385077
Gun Point Bay (Tortola, British Virgin Islands)United Kingdom2018-03-182018-03-18108384532
Marigot (Saint Martin)France2018-03-152018-03-1727384424
Anse de Colombier (Saint Barthélemy)France2018-03-142018-03-152372384397
Preguiça (São Nicolau)Cabo Verde2018-02-272018-02-2778382025
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-26--------------23381947
Pedra Lume (Sal)Cabo Verde2018-02-232018-02-2669381924
Curral Velho (Boa Vista)Cabo Verde2018-02-232018-02-23120381855
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-02-202018-02-2254381735
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-02-182018-02-20156381681
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-02-162018-02-17105381525
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-132018-02-1522381420
Santa Maria (Sal)Cabo Verde2018-02-132018-02-1344381398
Praia Santa Mónica (Boa Vista)Cabo Verde2018-02-122018-02-12154381354
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-02-092018-02-1158381200
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-02-072018-02-09137381142
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-02-052018-02-0699381005
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-032018-02-046380906
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-032018-02-036380900
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-022018-02-036380894
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-02-022018-02-027380888
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-012018-02-0221380881
Baixo de Mordeira (Sal)Cabo Verde2018-02-012018-02-0138380860
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2018-01-312018-02-01157380822
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-01-282018-01-3057380665
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-01-262018-01-28158380608
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-01-242018-01-25103380450
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-01-212018-01-2350380347
Sal Rei (Boa Vista)Cabo Verde2018-01-202018-01-21115380297
Tarrafal (São Nicolau)Cabo Verde2018-01-172018-01-1957380182
Mindelo (São Vicente)Cabo Verde2018-01-152018-01-17138380125
Tarrafal (Santiago)Cabo Verde2018-01-132018-01-14103379987
Palmeira (Sal)Cabo Verde2018-01-082018-01-12847379884