Gezocht!

Gezocht!

13 mei 2024

Gezocht scheepskok!

Ben jij een gepassioneerde kok, denk je dat je in ons team past en heb je wel zin in een avontuurlijke baan op zee? Stap aan boord en verzorg heerlijke maaltijden voor onze gasten en bemanning!

Lees de vacature en solliciteer via: vacature scheepskok.

Versterk ons team aan wal! Vacature kantoorbemanning

Kantoorbemanningslid Anne zal binnenkort beginnen aan een nieuw avontuur met een baan in haar studieveld! Wij wensen haar hier veel succes! Dat betekent natuurlijk ook dat we op zoek zijn naar een vervanger. Wil jij meewerken aan het behoud van deze unieke schepen en ons helpen onze passie voor zeilen over te brengen vanuit ons kantoorschip te Rotterdam? Bekijk dan onze vacature voor kantoorbemanning via: vacature kantoorbemanning.

Geïnteresseerd of ken je iemand die perfect bij ons team past? Neem contact met ons op via info@oosterschelde.nl of bel ons op +31 (0)10-4364258. We kijken ernaar uit van je te horen!